Deň detí v materskej škole

,,Zvoňte lúčne zvončeky, prvý, druhý, tretí,

že k nám opäť zavítal sviatok všetkých detí...,,

Oslava sa konala 31.05.2019 v materskej škole, do ktorej sme pozvali aj žiakov 0.ročníka.

Aj keď nám počasie veľmi neprialo, nás to neodradilo uskutočniť tento nádherný  deň v jednotlivých triedach.

Príjemná atmosféra, skvelá nálada a bohatý program plný hier, kreativity, smiechu, zábavy, hudby, tanca..., tak možno stručne charakterizovať tento  športovo-zábavný deň.

Deti mali možnosť si zaskákať, zacvičiť, robiť odtlačky dlaní na baliaci papier, vyfarbiť si omaľovánku, zasúťažiť si, vyskúšať bubnovanie na afrických bubnoch ,,djembe,,. Na záver nechýbalo odovzdávanie diplomov za odvahu a šikovnosť, vystrelenie konfiet s farebnými pozlátkami, rozdávanie cukríkov a poďakovanie za úžasnú spoluprácu.

Vďaka svojim pani učiteľkám i kolektívu MŠ zažili v tento deň veľa pekných zážitkov. Cieľom tohto dňa bolo spríjemniť deťom ich sviatok, upevňovať priateľstvá ako aj vzájomnú pomoc. Domov  sa naši malí oslávenci vracali plní radostí a zážitkov.

Je našim prianím, aby všetky deti na celom svete mohli oslavovať svoj sviatok tak, ako tie naše. J

ZRŠ pre MŠ