NÁVŠTEVA Z POISŤOVNE ALLIANZ

Dňa 11.12.2018 sme v materskej škole privítali milú návštevu z Popradu. Prišla k nám p. riaditeľka z poisťovne ALLIANZ aj so svojou asistentkou. S deťmi sme im pripravili milý program s pesničkami. Predškoláci sa vedeli pekne predstaviť  a povedať, koľko majú rokov. Tety sa ich opýtali aj na to, či rady chodia do škôlky a čo v škôlke robia najradšej. Na záver deťom venovali vianočné balíčky – papiere na kreslenie, farbičky, omaľovánky, vianočné pohľadnice, diplomy, balóny a sladkosti. Aj naše detičky mali prichystané pre nich milé balíčky – sadrové vianočné svietniky. Navzájom sme si urobili radosť a dohodli sa na ďalšej spolupráci. Zo srdca ešte raz VRELÁ VĎAKA!

ZRŠ pre MŠ