Letná športová olympiáda

Dňa 01.06.2018 sa v materskej škole konala LETNÁ ŠPORTOVÁ OLYMPIÁDA Zúčastnili sa jej naši malí škôlkari a nulté triedy ZŠ na čele so svojimi učiteľkami. Olympiáda sa tentoraz niesla v znamení známej rozprávky ŠMOLKOVIA. V tomto duchu boli pre deti pripravené štyri stanovištia.

1. SKÁKAJÚCI ŠMOLKOVIA
  2. ZÁCHRANA TITANIKU
  3. ŠMOLKOVIA - ZÁCHRANÁRI
  4. ŠMOLKOVSKÉ PERÁ

V sprievode šmolkovskej olympijskej hudby všetkých privítala pani učiteľka Bc. Zuzana Remiašová, ktorá deťom popriala veľa športových úspechov a postupne vysvetlila pravidlá jednotlivých disciplín. Po náročných výkonoch si deti dopriali desiatovú prestávku a voľné hry na školskom dvore. Na záver bola každá trieda odmenená diplomom, sladkou odmenou a ako bonus nechýbali ani vystreľovacie konfety a záverečný tanec na rómsku nôtu. Do športovania na jeseň, kamaráti!