DEŇ MATIEK

každú hračku maličkú,

lež najväčšmi zo všetkého

ľúbim svoju mamičku.

Druhá májová nedeľa je každý rok špeciálnym dňom. Naše mamy sú 365 dní v roku pre nás každodennou inšpiráciou, preto je tento deň ideálny na to, aby sme si pripomenuli, čo všetko pre nás robia a zároveň im za všetko poďakovali.

Ale ako povedať obyčajné „ďakujem“ neobyčajným spôsobom? Možností je veľa, a preto sme v materskej škole nacvičili krátky program ku Dňu matiek.  Deti sa už nevedeli dočkať, kedy svojim mamičkám predvedú všetko, čo si pre ne s pani učiteľkami dlhší čas pripravovali. Každé dieťa chcelo piesňou, tancom a básňou vyjadriť, že mama je pre neho jedinečná a nenahraditeľná. Radosť aj dojatie bolo vidieť v tvárach všetkých mamičiek. Na záverim detivenovali ružua vyrobené pozdravy.

Sme veľmi radi, že naše pozvanie prijali nielen mamky, ale aj vedenie našej školy.

Mgr. J. Sosková a kolektív MŠ